NEDEN BİRLER KOLEJİ ?

Kurumsal

  • Mehmetcik Mahallesi 2576 Sokak No:8 Pamukkale / DENİZLİ
  • +90 258 264 54 53
  • info@birlerkoleji.k12.tr

NEDEN BİRLER KOLEJİ ?

Birler koleji  zincir ve kalabalık okulların aksine daha az ve seçkin bir öğrenci grubu ile her öğrencinin öğrenme ve bireysel farklılıklarını tanıyabildiğimiz, geliştirici ve kavrayıcı bir eğitim olanağı sunmaktadır.
 

Kalabalık olmayan bir öğrenci grubu ile gerçekleştirilen Eğitim-Öğretim faaliyetlerimiz öğrenmenin verimliliği ve kalitesini artırmakta bu da beraberinde başarıyı getirmektedir.
 

Okul-aile-öğrenci iletişiminin çok daha kuvvetli olduğu okulumuzda, sıcak ve modern bir ortamda öğrencilerimiz kalabalıklarda kaybolmaz ve kendilerini daha özel ve değerli hissederler.
 

Öğrencilerimiz, öğretmenleri ve rehber öğretmenleri tarafından en iyi şekilde tanınır ve başarıya ulaşmaları için daha somut adımlar atılır.
 

Okulumuzda öğrencilerimizin daha başarılı olmaları için, özel ders etütleri, grup etütleri, sınıf etütleri ve soru çözüm etütleri her hafta düzenli olarak öğrencinin eksiğine göre yapılmaktadır.
 

Okulumuz öğrencilerin kalabalık olmamasının getirdiği avantajlar ve öğretmenlerle kuracakları yakın bağlılıktan dolayı, diğer okullardaki gibi okul dışı eğitim arayışına gerek duymadan tüm eksiklerini en iyi şekilde tamamlayarak daha yüksek başarılar elde edebilmektedir.